Przeprowadzka anglia polska

Ze względu na wzmożoną imigracje Polaków do Anglii, a także pojawiające się przypadki powrotów naszych rodaków z Anglii, stworzyliśmy dla państwa usługę, dzięki której możliwa jest szybka, tania i bezpieczna przeprowadzka Anglia – Polska.

Przeprowadzka anglia polska

Nasze usługi koncentrują się na tym kierunku, gdyż jest on najchętniej wykorzystywany przez Polaków. Jednak zajmujemy się też transportem na obszarze Irlandii, Francji Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Luksemburga, Belgii oraz Austrii, Niemiec, Włoch, a także Czech i Słowacji. Jesteśmy w stanie przewieźć państwa rzeczy z dowolnego miasta w Anglii do dowolnej lokalizacji w Polsce. Oferujemy nie tylko transport drobnicowy, ale też możliwość przewożenie dużych rzeczy, a także ciężkich i niewymiarowych. Podejmiemy się także transportu pojazdów mechanicznych w postaci motocykli czy skuterów.

Wybierz bezpieczeństwo. Przeprowadzka Anglia Polska bez niespodzianek.

Wybierając naszą ofertę, masz przede wszystkim gwarancje bezpieczeństwa. Nasze przesyłki są ubezpieczone i jeśli stałoby się coś złego z twoimi rzeczami, to gwarantujemy ci, że otrzymasz stosowne odszkodowanie. W przypadku innych firm kurierskich czy poczty, taka usługa jest dodatkowo płatna i niestety nie są to niskie koszty. Dodatkowo nasza oferta należy do jednych z najtańszych. Od lat pracujemy nad optymalizacją tras dojazdu, dzięki czemu nie płacisz u nas za bezsensownie przejechane kilometry, których można uniknąć, ale tylko i wyłącznie za sam transport. Pozwala nam to zaoferować wam konkurencyjną w stosunku do kurierów cenę, za którą przewieziemy każdy rodzaj produktu.

Przeprowadzka z Anglii. Co możesz przewieźć?

O ile bowiem w większości firm istnieją obostrzenia co do rzeczy, które można przewozić, to u nas jesteś w stanie przetransportować z nami wszystko. Oznacza to kolejne oszczędności, gdyż firmy kurierskie, nawet jeśli nie odmówią przewozu danej rzeczy z powodu przekroczenia dopuszczalnej wagi czy długości bądź szerokości, to każą wam słono zapłacić za każdy centymetr czy kilogram ponad normę.

Przeprowadzka Anglia Polska nie musi trwać wieczność

Korzystanie z naszych usług to też szybkość. Wszystkie nasze pojazdy, które wykorzystywane są do transportu, zostały wyposażone w nadajniki GPS, co pozwala nam bardzo szybko i szczegółowo poinformować was gdzie znajduję się przesyłka i kiedy dotrze do państwa.