Przeprowadzka do Polski

Choć przyzwyczailiśmy się sądzić, że Polacy raczej wyjeżdżają na wyspy brytyjski, niż przyjeżdżają z nich do Polski, to jednak ostatnie wydarzenia w Anglii spowodowały, że coraz większa liczba polaków, decyduje się na powrót do Polski. Jednocześnie wielu pracujących w Anglii naszych rodaków, co jakiś czas przemieszcza się do swojej ojczyzny, co wiąże się z koniecznością przewożenia wielu rzeczy, zgromadzonych tam przez lata.

Przeprowadzka do Polski- Czy samemu się opłaca?

Transport z Anglii do Polski nie jest wcale rzeczą prostą, a tym bardziej tanią. Jeżeli chodzi nam o przewiezienie rzeczy osobistych lub kilku drobiazgów dla rodziny czy znajomych, to sprawa jest oczywiście prosta. Wystarczy zabrać je ze sobą do bagażu podręcznego. Problem pojawia się, kiedy musimy przetransportować na przykład sprzęt RTV, lodówkę, pralkę, pojazd czy niezbędna jest nam po prostu tania przeprowadzka UK PL, czyli zabranie całego dotychczas zgromadzonego dobytku.

Przeprowadzka do Polski

Przeprowadzka do Polski- skorzystaj z usług Speedpaca

W takim przypadku najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszej firmy transportowej. Wybór ten będzie dla państwa nie tylko wygodniejszy, ale też tańszy niż przewożenie rzeczy za pośrednictwem firmy kurierskiej czy korzystanie z usług poczty. Przede wszystkim zapewniamy kompleksowy transport.  Nasze pojazdy są w stanie przewieźć dowolne przedmioty bez względu na ich rozmiary oraz wagę. W przypadku firm kurierskich zmuszeni są państwo do dopłat za każdy ponad normatywny centymetr czy kilogram. Na państwa życzenie jesteśmy w stanie przetransportować też na przykład pojazdy mechaniczne takie jak motor czy skuter.

Profesjonalizm i doświadczenie Speedpaca

Nasze pojazdy posiadają profesjonalne rampy załadunkowe. Pozwalają one bezpiecznie umieścić pojazd w środku ciężarówki i bez ryzyka jego zniszczenia dostarczyć nawet w systemie door to door. Dzięki optymalizacji tras, którymi poruszają się nasze samochody, w maksymalny sposób udało nam się zredukować koszty transportu. To czyni naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną pod względem ekonomicznym. Nasze usługi są też skierowane do osób, które planują zakup motocykla lub innego produktu za granicą. Nasi pracownicy nie tylko sprawdzą zgodność pojazdu z opisem, ale też prześlą państwu pełną dokumentację wizualną oraz wyniki konsultacji.