Przeprowadzka z Anglii

Pod wpływem nadchodzącego Brexitu coraz więcej Polaków decyduje się na powrót do kraju. Niestety przeprowadzka z Anglii nie jest sprawą prostą ani tanią, zwłaszcza kiedy wszystkie czynności chcemy wykonać własnym nakładem sił. Dlatego najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie wynajęcie firmy przewozowej. Zagwarantuje nam transport naszych rzeczy z Anglii do Polski.

Tania przeprowadzka Anglia Polska – j

Firma nasza nie tylko zorganizuje dla państwa taki transport, ale też zadba o to, żeby odbył się on w maksymalnie krótkim czasie i nie był przesadnie kosztowny dla państwa. Dysponujemy monitorowanymi pojazdami od 3,5 do 24 tony z satelitarnym systemem nawigacyjno-kontrolnym GPS RDS Traffic Control. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewieźć dla państwa dosłownie każdą rzecz, bez względu na jej gabaryty i wagę. Nasi kierowcy zadbają ponadto o to, żeby wszystkie pakunki dojechały bezpiecznie do celu. Jeśli trzeba, posłużą radą w zakresie spakowania rzeczy i ich zabezpieczenia. Dodatkowo gwarantujemy pełne ubezpieczenie przewożonych dóbr.

Przeprowadzka z Anglii- jak pakować?

Rzeczy, które mają być przewożone, najlepiej jest spakować w różnej wielkości pudełka i zabezpieczyć w środku tak, żeby przedmioty umieszczone w pudle, nie mogły przesuwać się jednakowo podczas przenoszenia, jak też w trakcie jazdy. Im bardziej sztywno będzie umieszczony przedmiot i im bardziej paczka będzie stabilna, tym mniejsza szansa, że rzeczy, które przewozimy, obtłuką się lub w przypadku wyrobów szklanych czy ceramicznych – potłuką się. Jeśli w środku pudła zauważymy puste przestrzenie, to dobrym pomysłem jest wypełnienie ich papierem, watą, styropianem lub też folią bąbelkową. Rzeczy ciężkie umieszczone zaś zostaną na paletach, które są przystosowane do przewozu dużych gabarytów o wielkiej wadze.

Nie tylko z Anglii- zamów przeprowadzkę z dowolnego państwa UE

Jeśli chodzi o zakres rzeczy, które jesteśmy w stanie przetransportować, to możemy dla państwa przewieźć i zwykłe codzienne przedmioty, ubrania, książki, meble, a także sprzęt elektroniczny, AGD, czy nawet motocykl lub quad. Oprócz przeprowadzek z Anglii do Polski jesteśmy w stanie przewieźć państwa rzeczy do innych państw europejskich, takich jak: Irlandia Francja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia, Luxemburg, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Włochy, Czechy, Słowacja.