Transport motocykla z Anglii

Transport motocykla z Anglii to wyjątkowe wyzwanie i na pozór poważny problem logistyczny. Jednak jeśli skorzystają państwo z naszych usług, to cała operacja będzie szybko, bezproblemowa oraz co najważniejsze tania.

 

Zakup motocykla w Anglii

Wiele osób podczas pobytu w Anglii, kiedy tam pracują, decyduje się na zakup pojazdów mechanicznych. Często są to właśnie motocykle, quady czy też skutery. Problem pojawia się, gdy pojazdy te trzeba przewieźć jednak do Polski. O ile podróżowanie motocyklem jest w pewnym sensie możliwie, to jednak przejechanie tak długiego dystansu z Anglii do Polski jest po prostu uciążliwie. Jest to tym trudniejsze, kiedy przyjdzie nam podróżować z bagażami.
Z kolei przejechanie skuterem czy quadem z Anglii do Polski jest praktycznie niewykonalne i musimy znaleźć jakiś sposób, żeby przetransportować te pojazdy.

Transport palety z Anglii do Polski- zakup motocykla w Anglii

Korzystając z usług naszej firmy, mogą państwo skorzystać z kompleksowego przewiezienia wszystkich rzeczy w tym także pojazdów mechanicznych. Transport palety z Anglii do Polski może zawierać zarówno niewielkie przedmioty, jak i też duże meble czy na przykład telewizory, pralkę lub lodówkę. Ze względu na to, że samochody nasze posiadają szczególne rozwiązania techniczne w postaci profesjonalnych ramp załadunkowych, to transport pojazdu będzie bezpieczna i wygodna. Dodatkowo każdy motocykl, który przewozimy, zostanie ubezpieczony, dzięki czemu mają państwo pewność, że kiedy stanie się tragedią, to otrzymacie stosowne odszkodowanie. Taka usługa w przypadku firm kurierskich lub poczty jest dodatkowo płatna i przede wszystkim droga.

Transport motocykla z Anglii- możesz liczyć na naszą pomoc

Nasza firma zapewnia też pomoc w przypadku kiedy planują państwo zakupić dopiero motocykl i przewieźć go z Anglii do Polski. Wiele produktów kupowane jest teraz w sklepach internetowych, ale nigdy nie mamy pewności, że to, co kupujemy, rzeczywiście wygląda jak w opisie, a sprzedawca nie próbuje nas oszukać. Dlatego nasza firma będzie pośredniczyła w imieniu państwa w takim zakupie i wykona pełną dokumentację techniczną i zdjęciową kupowanego motocykla. Pozwoli to uniknąć wszelkiej maści oszustów i zdobyć pojazd, o którym marzyliście. Nasi pracownicy nie tylko sprawdzą zgodność pojazdu z opisem, ale też prześlą państwu pełną dokumentację.