Wracając z Anglii-transport z Anglii do Polski

Zbliżająca się perspektywa Brexitu i utrudnienia związane z nim dla emigrantów, skłaniają wielu Polaków do przemyślenia powrotu do Polski. Niestety powrót oznacza też, że musimy zabrać ze sobą wszystkie zgromadzone przez lata rzeczy. Często okazuje się, że jest ich więcej, niż myśleliśmy.

Transport z Anglii do Polski

O ile małe drobne rzeczy, takie jak ubrania, środki higieny czy nawet część pamiątek jesteśmy w stanie przewieźć osobiście, jadąc busem lub samolotem do Polski, to problem pojawia się, kiedy przyjdzie nam pakować ciężkie meble, zakupiony sprzęt RTV – AGD, czy nawet książki. Zabranie ich ze sobą do autokaru nie wchodzi w grę, a linie lotnicze każą sobie słono płacić za każdy dodatkowy kilogram bagażu. Do tego dochodzi problem logistyczny w postaci poradzenia sobie z dodatkowymi torbami, bagażem czy nawet pakunkami. Dlatego, właśnie kiedy czeka nasz przeprowadzka Anglia – Polska, to najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy transportowej. Rozwiązanie to ma bowiem szereg zalet.

Transport z Anglii do Polski

Przede wszystkim transport drobnicowy za pośrednictwem naszej firmy będzie tańszy, niż gdybyśmy zdecydowali się na skorzystanie z usług kuriera czy poczty. Te bowiem liczą sobie oddzielnie za każdą nadaną przesyłkę i całościowy koszt takiego transportu może okazać się niezwykle wysoki.

Transport z Anglii do Polski

Dodatkowo poczta i kurierzy mają swoje ograniczenia, jeśli chodzi o gabaryty przewożonych rzeczy, a także, jeśli chodzi o wagę przedmiotów. Może się zatem okazać, że wybrane przez nas firmy, po prostu odmówią nam wykonania zlecenia ze względu na ponad normatywne wymiary danego przedmiotu. Nasza firma przewozowa dysponuje zaś samochodami o wadze od trzech i pół do dwudziestu czterech ton, które wyposażone są w satelitarny system nawigacyjno-kontrolnym GPS RDS Traffic Control. Pojazdy te są w stanie unieść wszelkie rzeczy o dowolnej wadze. Dodatkowo system GPS daję gwarancje, że na każdym etapie transportu, będą państwo wiedzieli, gdzie znajdują się wasze rzeczy i w jakim czasie możecie się ich spodziewać. Co więcej, każdy ładunek jest ubezpieczony. Dzięki temu, jeżeli stałaby się jakaś tragedia i wasze rzeczy zostałyby zniszczone, to otrzymacie za nie stosowne odszkodowanie. W przypadku poczty czy firm kurierskich dodatkowe ubezpieczenie jest usługą dodatkową, oddzielnie płatną i niestety dość drogą.