(Polski) Ile kosztuje transport palety z Anglii ?

Sorry, this entry is only available in Polish.

Potrzebujesz przewieść silnik, motocykl, części motoryzacyjne, towary handlowe lub meble? Transport palety  z Anglii lub transport palety do Anglii to idealne rozwiązanie! Dzięki zastosowaniu palety, możesz w łatwy sposób zabezpieczyć swój ładunek na czas transportu, nie martwiąc się o jego nieregularne wymiary i dużą wagę.  Istnieją różne wymiary palet, jednak najbardziej popularne wymiary ma tak zwana europaleta. Jej wymiary to 800 mm x 1200 mm. Jest to tak zwana paleta EUR1 . Oprócz niej wyróżniamy także palety o innych rozmiarach:

 

Nazwa Wymiary
EUR 1 800 mm x 1200 mm
EUR 2 1200 mm x 1000 mm
EUR 3 1000 mm x 1200 mm
EUR 6 800 mm x 600 mm

Ile kosztuje transport palet z Anglii?

transport palet z Polski do UK

transport palet z Polski do UK

Koszt transportu palety jest uzależniony od kilku czynników:

-masa ładunku – maksymalna waga ładunku to 700 kg,

-długość trasy – transportujemy palety w każde miejsce w Europie

– czas transportu – minimalny czas transportu wynosi 3 dni.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jaka będzie dokładna cena transportu palety, skorzystaj z naszego prostego formularza  i poznaj  naszą ofertę.

 

Transport palet- co można przewieźć na palecie?

Zamawiając transport palety z Anglii lub transport palety do Anglii, masz do dyzpozycji całą przestrzeń ładunkową, znajdującą się nad paletą umieszczoną w naszym pojeździe. W zależności od wymiarów palety, możesz więc przewieźć części do motocykli (zobacz także:  transport motocykla z anglii), części samochodowe, fragmenty mebli, stoły, krzesła, części do przemysłu lub nawet całe maszyny, jeżeli ich waga nie przekracza dopuszczalnej ładowności naszego pojazdu. Palety podczas transportu są przez nas zabezpieczane specjalnymi odciągami, co powoduje że towar nie przemieszcza się w trakcie transportu i jest bezpieczny. Zwracamy uwagę także na luki pomiędzy paletami. Staramy się je wypełnić innymi materiałami ochronnymi, takimi jak pionowo postawione palety, lub przegrody drewniane. Po przetransportowaniu towaru na miejsce, będzie go można łatwo przemieścić w miejsce docelowe- najlepiej nadają się do tego wózki widłowe. Jeżeli nie masz możliwości przeniesienia towaru po jego odbiorze, poinformuj nas o tym. Warto ustalić wszystkie szczegóły spedycji jeszcze przed jej rozpoczęciem.