Przeprowadzka z Anglii – jak spakować rzeczy?

Przeprowadzka z Anglii lub  dowolnego kraju na terenie UE  może być stresującym i wyczerpującym wydarzeniem. Bywa, że przeprowadzenie się  z jednej części województwa lub regionu na drugą to wielka zmiana, a w takich przypadkach trzeba przecież zmienić cały kraj ! W czasie pakowania i przygotowywania się do wyprawy nie możesz jednak zapominać o najistotniejszym – prawidłowym spakowaniu rzeczy i zatrudnieniu profesjonalnej, doświadczonej ekipy transportowej, która zadba o wszystko. Warto polecić ofertę Speed Paca!

Przeprowadzka z Anglii do Polski- nic trudnego!

Przeprowadzka z Anglii – jak spakować rzeczy?

Żeby Przeprowadzka z Anglii przebiegła szybko i bezboleśnie, a wszystkie rzeczy – często zbierane przez wiele lat życia (lub bezcenne rodzinne pamiątki) były przewiezione w sposób bezpieczny, należy je najpierw porządnie zapakować. Chcemy dać Ci kilka rad, które z pewnością ułatwią kierowcom pracę i zabezpieczą wszystko przed ewentualnym zniszczeniem lub stratą:

  1. Pewne rzeczy – przykładowo te metalowe lub bardzo ciężkie – warto spakować do specjalnych, drewnianych skrzyń. Czasem przydają się również specjalne palety – transport palety do Anglii lub z Anglii wchodzi zaś w skład oferty Speed Paca!
  2. Delikatne przedmioty – na przykład szklane – powinieneś zawsze owinąć folią bąbelkową. Przeprowadzka Anglia – Polska (lub odwrotnie) jest długa, więc takie zabezpieczenie musi być solidne! Można też użyć papieru, potem folii, a dopiero później kartonu. Papier będzie odpowiednim początkiem w przypadku na przykład lustra.
  3. Zdecydowana większość rzeczy powinna się znaleźć w standardowych pudełkach. Postaraj się zapakować je solidnie, żeby nie pozostawało wolnego miejsca, które może przyczynić się do braku stabilności. W razie potrzeby można po prostu wsunąć w nie folię bąbelkową, która będzie stanowiła dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem.
  4. Transport motocykla z Anglii – czy też innych pojazdów i rzeczy o wielkich gabarytach – jest nieco bardziej problematyczny. Nie zmieszczą się one po prostu w pudełku. Co więc zrobić? Jeśli to możliwe rozłożyć sprzęt na części! Ewentualnie solidnie zabezpieczyć, szczelnie czymś owinąć, a następnie opakować tekturowymi płatami.