Transport palety z Anglii- możliwości przewozu

Transport palety z Anglii

Dzięki nam, możesz bez problemu przewieźć :

  • dowolny towar na paletach
  • przesyłki niestandardowe
  • maszyny, urządzenia
  • meble

Ważnym czynnikiem przy wyborze firmy do przewozu palet jest możliwość transportu własnym taborem. Jeżeli chcesz, możesz zapoznać się z naszą flotą: flota pojazdów.

Oferujemy transport palety z Anglii  do Polski i  z Polski do UK oraz na terenie całej Europy.

Transport palety z Anglii

Warto podkreślić, że transport towarów na paletach jest najpopularniejszym i bardzo bezpiecznym sposobem przewozu. Nasi kierowcy zawsze przeprowadzają okresowe czynności sprawdzające stan towaru.
ZAMÓW USŁUGĘ

Transport palety z Anglii, albo transport palety do Anglii to jedna z naszych ofert.  Speedpaca działa zarówno na terenie Polski jak i Anglii. Klienci mogą jednak liczyć na zorganizowanie dostawy na terenie całej Europy – Portugalii, Holandii, Belgii, Francji, Czech itd.

Transport towaru na paletach oraz także w przesyłkach niestandardowych – może być transportowany jest w ofercie ekspresowej.  Jest to przewóz  częściowy (z możliwością doładunku palet do wolnej przestrzeni załadunkowej) albo całopojazdowy (auta dedykowane na wyłączność) . Wszystkie przewożone produkty są ubezpieczone. Nasi kierowcy to doświadczeni pracownicy , a wszystkie pojazdy posiadają monitoring GPS, zatem można sprawdzić, gdzie pojazd aktualnie się znajduje.