Poradnik- wszystko o przeprowadzkach z Anglii do Polski

Jeżeli planujesz przeprowadzkę z Polski do Anglii lub na terenie Europy, dowiedz się ważnych informacji o tym przedsięwzięciu.

 • PACZKI

  Paczki, których waga nie jest większa niż 40 kg pakujemy w standardowe, tekturowe pudełko. Pamiętaj, aby wypełnić wolną przestrzeń przy pakowaniu- daje to gwarancję  bezpieczeństwa i Twoja przesyłka nie zostanie uszkodzona podczas transportu. Zwróć uwagę na staranne oklejenie kartonu taśmą klejąco-winylową. W razie potrzeby umieść na paczce napisy ostrzegawcze przy użyciu markerów wodoodpornych. Nasz kierowca ma zawsze przy sobie kartonowe opakowanie- w razie potrzeby poproś o nie.

 • SZKŁO

  Każdy szklany przedmiot opakuj w folię bąbelkową. Jeżeli pakujesz duży przedmiot (lustro) radzimy w pierwszej kolejności zabezpieczyć go papierem, a dopiero potem owinąć folią. Dopiero potem należy zapakować przedmiot w kartonowe opakowanie.

 • PRZESYŁKI GABARYTOWE

  Są to przesyłki takie jak kanapy, motory, rowery, których  nie da się zapakować w pudełko i   należy je zabezpieczyć tekturowymi płatami. Jeżeli to możliwe, rozłóż sprzęt na części tak by nie uszkodzić innych przesyłek podczas transportu. Wszystkie rozłożone elementy przyklej do jednej ze ścian paczki lub kartonu.

   

 • ŁADUNKI HANDLOWE

  Są to między innymi artykuły spożywcze bądź budowlane- do przewozu takich przedmiotów  wykorzystujemy palety euro. Prosimy o umieszczenie bardzo ciężkich ładunków (odlewy, części mechaniczne) w drewnianych skrzyniach.

 • TRANSPORT PALETY- WYMIARY ŁADUNKU

  Jeżeli planujesz transport palety z Anglii, lub transport palety do Anglii- sprawdź jaki ładunek możesz przewieźć tym sposobem. Standardowe wymiary europalety (EPAL) to  800x1200x150 (mm). Oznacza to, że  wymiary Twojego ładunku nie powinny przekraczać  800 mm szerokości i 1200mm głębokości. Wysokość ładunku jest ograniczona parametrami taboru- przed przyjęciem zlecenia dokładnie poinformujemy Cię, jakie ładunki jesteśmy dla Ciebie w stanie przewieźć na palecie.

  Jeżeli poszukujesz dodatkowych informacji o transporcie palety, przejdź tutaj: transport palety z anglii

   

  Transport na palecie jest bardzo wygodny, ponieważ w łatwy sposób możesz przetransportować bezpiecznie ładunek- motocykl, silnik, towary handlowe i wiele innych przedmiotów. Jeżeli jesteś zainteresowany ceną transportu palety z Anglii lub do Anglii a także w  inne miejsca w Europie, wypełnij nasz formularz i poznaj szczegóły oferty.

   
  ZAMÓW USŁUGĘSZYBKA WYCENA