Tania przeprowadzka z Anglii

Przeprowadzka Anglia Polska – dla dla nas to chleb powszedni.

  • Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku transportowym w zakresie transportu dóbr  na trasie Polska -Anglia  Anglia-Polska , jak również z pozostałych krajów Europy
  • Oferujemy Państwu transport od pojedyńczych ładunków po kompleksowe przeprowadzki zarówno osób prywatnych jak i firm i instytucji
  • Dysponujemy monitorowanymi  pojazdami od 3,5 do 24 tony z satelitarnym systemem nawigacyjno-kontrolnym GPS RDS Traffic Control.
  • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowców, którzy podczas przeprowadzki zawsze służą pomocą i radą jak najlepiej przygotować i zabezpieczyć Państwa mienie
  • Gwarantujemy pełne ubezpieczenie przewożonych dóbr
  • Wyróżnia nas doświadczenie kierowców, elastyczne terminy i oczywiście najlepsze ceny

Potrzebna tania przeprowadzka? Z nami przewieziesz :

meble, sprzęt rtv, agd, paczki, motory skutery rowery materiały budowlane oraz cały pozostały dobytek o dowolnym gabarycie.
ZAMÓW USŁUGĘSZYBKA WYCENA

 

Żeby przeprowadzka przebiegła sprawnie, a wszystkie rzeczy – często zdobycze wielu lat życia, albo rodzinne pamiątki – zostały przewiezione w sposób bezpieczny, należy je najpierw właściwie zapakować. Warto poznać kilka rad, które ułatwią kierowcom pracę i zabezpieczą wszystko przed ewentualnym uszkodzeniem:

  1. Transport motocykla z Anglii – czy też innych pojazdów i rzeczy o wielkich gabarytach – jest nieco bardziej problematyczny. Nie zmieszczą się one po prostu w pudełku. Co więc zrobić? Jeśli to możliwe rozłożyć sprzęt na części! Ewentualnie solidnie zabezpieczyć, szczelnie czymś owinąć, a następnie opakować tekturowymi płatami.

  2. Przedmioty delikatne – na przykład szklane – należy zawsze zabezpieczyć folią bąbelkową. Przeprowadzka Anglia – Polska (lub odwrotnie) jest długa, więc takie zabezpieczenie musi być solidne! Można też użyć papieru, potem folii, a dopiero później kartonu. Papier będzie odpowiednim początkiem w przypadku na przykład lustra.

  3. Niektóre rzeczy – na przykład te metalowe, bardzo ciężkie – warto umieścić w specjalnych, drewnianych skrzyniach. Czasem przydatne są również specjalne palety – transport palety do Anglii lub z Anglii wchodzi zaś w skład oferty Speed Paca!

  4. Większość rzeczy można zapakować w standardowe pudełka. Najlepiej zapakować je solidnie – żeby nie pozostawało wolne miejsce, które może przyczynić się do braku stabilności. Ewentualnie można po prostu wsunąć w nie folię bąbelkową, która będzie stanowiła dodatkowe zabezpieczenie.

 

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę bez pośredników.